Web je momentálně ve vývoji, využíjte prosím kontakty níže pro vyřízení vašich potřeb.
Administrativa
Adéla Koucká
+420 724 432 583
+420 221 517 234
koucka@foodfriends.cz
info@foodfriends.cz
Karolína Koucká
+420 724 432 581
+420 221 517 234
karolina@foodfriends.cz
info@foodfriends.cz
Pavel Kovanda
+420 602 280 401
kovanda@foodfriends.cz
info@foodfriends.cz
Obchodní zástupci
Jakub Konupka
+420 724 432 584
konupka@foodfriends.cz
Jan Tauer
+420 724 432 580
tauer@foodfriends.cz
Petr Stupka
+420 724 432 585
stupka@foodfriends.cz
Zdenek Šich
+420 724 432 582
zdenek@foodfriends.cz
Pobočka Morava
+420 724 432 586
morava@foodfriends.cz
Provozní doba

Zboží je možné objednat pondělí až neděle u svého obchodního zástupce nebo emailem.

Speciality a drůbež z Francie objednávejte prosím nejpozději do neděle do 18. hodiny. Zboží je rozváženo ve čtvrtek.

Kde sídlíme?